Firmamız bünyesinde; TIG kaynağı, gazaltı kaynağı ve elektrot kaynağı yapılabilmektedir. Alanında uzman kadrosuyla birlikte hassas ve hızlı bir şekilde proje bazlı imalatları hayata geçiren firmamız, karbon çelikleri başta olmak üzere; krom, alüminyum ve paslanmaz çelik gibi metallerin kaynaklarını yapabilmektedir. Ayrıca punta kaynağı ve saplama kaynağı işleri de firmamızda yapılabilmektedir. Kaynak işlemleri tutucu ve kalıplar kullanılarak hassas bir şekilde yapılmaktadır.

 Çeşitli parçaların birleştirilmesi ile oluşan modeller, montaj ekibimizce büyük bir dikkat ve özenle birleştirilmektedir. Talep edilirse, imalatı yapılan tüm ürün ve malzemeler tercih edilen RAL kodu ile alanında uzman ekibimiz tarafından boyanmaktadır.

 Firmamız nihai ürün olarak; havalandırma kanalları, kablo tavası, parçalı dirsek, tij, gijon, saplama, ankraj, ankraj pulu, bulon, petek kiriş, iskele kalası, metal rampa, padok, kamyon kasası, traktör kasası, tanker römork, sistem kasa, damper lifti, forklift ataşmanları, polip ataşman, tekne çapası, konveyör, açılır tabanlı kasa, tüp taşıma arabası, kapı kasası, konteyner, kepçe kovaları, tavan vinçleri, vinç ataşmanları, kazyağı pabuçları, tarım makinesi diskleri, patlatma, çizel gibi zirai aletler ve yedek parçaları, kapak laması, yem kırma makineleri, yem karma makineleri, sac çember tokası, rulo açma makinesi, hurda yıkama makinesi, varil yıkama makinesi, maden yıkama makineleri, çalışma platformları, endüstriyel merdivenler, metal ranza, çelik depo rafları, güvenlik bariyerleri, bisiklet parkı, çatı malzemeleri, makas malzemeleri, çelik konstrüksiyon, çatı yürüyüş yolu, kar tutucu, tabut mahya, çatı saçak süsleri, raylı kapı, ferforje kapı ve korkuluklar, çelik kapı kasası, PVC destek direkleri, gıda makinesi yedek parçaları, taban flanşı, köprü kalıpları, baraj kalıpları, aydınlatma direkleri, totem direkleri, bayrak direkleri, elektrik direkleri, tünel kalıpları, araç kantarları, baraj boruları, flanş, değirmen makinesi yedek parçaları, sera konstrüksiyon parçaları, kum-çimento-un-yem-su-akaryakıt depo ve silolarını imal etmekte olup; makine imalatı, otomotiv sektörü, altyapı, mobilya sektörü, madencilik sektörü, gemi inşa sektörü, lojistik, elektrik sektörü, tarım sektörü, gıda sektörü, reklam sektörü, geri dönüşüm sektörü gibi birçok sektöre yüzlerce ürün imal etmiştir.

 Sunduğu tüm hizmetlerde sürekli olarak yenilenmeyi ve gelişmeyi kendisine ilke edinen firmamız, kaynaklı imalat konusunda siz değerli müşterilerimize daha profesyonel hizmetler sunabilmek adına MIG/MAG kaynak robotlarını makine parkuruna kazandırmayı hedeflemektedir.

KAYNAKLI İMALAT